Sizde aldığınız hizmet ile alakalı görüş bildirmek isterseniz TIKLAYIN.
ya da sayfanın en altından bize yorumlarınızı gönderin.

Aldığınız Hizmet: ÜRÜN ALIMI
Hastane: Annemasse /FRANSA
Bugün ürünlerimi aldım ve çok çok memnunum 30 tane Mevlüt seti ve 30 adet vip hediyelik mum ve seker olmak üzere siparisim geldi.Her türlü öneriyorum kalite süper hizmet.İletişim herşey süperdi çok tşk ediyorum.
Dilek Biçer
Tarih: 11/01/2019
Aldığınız Hizmet: Ürün Alımı
Hastane: Almanya / Düren
Güzel ve Kaliteli ürünleriniz olduğunu bilmeme rağmen içimde bir takım tereddüt vardi. Acaba Türkiye'den Almanya'ya  zamanında yetişir mi? Kargo ile gelirken kırılır mı? Ve tam hayalimdeki gibi olur mu gibi... Ama beni ve hayalimdeki ürünü birebir anlayıp adım adIm her aşamada bana Fotoğraf yollayıp onayımı alarak hayalimdeki biricik oglumuz için istediğim kapı süsünü hazırladınız ve hızlı bir şekilde Kargo ile gönderip hayatimin en güzel gününü taçlandırdınız... Bundan dolayı biricik Oğlumuz adına size minnetarız ve çok teşekkür ederiz.
Tuğba
12.05.2018
Aldığınız Hizmet: Kapı Süsü Sipariş
Hastane: Acıbadem Bursa Hastanesi
Merhaba, ilk defa 2 sene önce çalıştık Papiş Baby ile. Doğum odası için bize kapı süsü yapmışlardı. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım, kızımın odasında hala kullanıyorum. Simdi bir kızım daha olacak ve kapı süsü denilince yine aklıma onlar geldi. Ama bu sefer daha önce hiç çalışmadıkları bir modeli çalışmalarını istedim. Sipariş verirken tereddütlerim vardi. Farklı şehirde olduğum için süreci nasıl geçirecektik ve istediğim modelin aynısı olacak miydi? En kısa surede istediğim modelden daha da güzelini elime ulaştırdılar. Kendilerine bir de buradan teşekkür etmek istedim.
Ebru Kurtuldu
26.04.2018
Aldığınız Hizmet: Hediyelik & Çikolata
Hastane: Acıbadem Altunizade Hastanesi

Bebeğimiz Ege için yaptırdığımız gerek çikolatalar gerekse ayıcıklı mumlar çok şık olmuştu.Doğum kutlaması için gelen konuklar çok beğendiler.Gerek ürünler gerekse zamanında teslim ve yakın ilginiz için çok çok teşekkür ederiz.

Melek-Cüneyt Daşıkan
Tarih: 22/02/2018
Aldığınız Hizmet: Ürün Alımı
Hastane: Almanya / Dinslaken

Bebeğimin Doğum Hediyeliklerini bu kadar kısa bir Sürede bana ulaştırdığınız için teşekkür ederim.Almanya Dinslaken den sevgiler Elyas ve Annesi Derya 🙂

Derya Ünal
Tarih: 10/01/2018
Aldığınız Hizmet: Fotoğraf
Hastane: VM Medical Park Kocaeli Hastanesi

Bu Mutlu ve Özel günümüzde bizi yalnız bırakmayıp,Gecenin bir Vakti Bir Telefonla İstanbul'dan WM Medical Park Kocaeli'ye yetişen Papiş Baby Photo ekibine teşekkürü bir borç biliriz.İyi ki sizinle çalıştık.Albümler de harika olmuş. Görmeden tereddütlerim vardı görünce tekrar tebrik etmek istedim.Ellerinize emeğinize sağlık

Nihal Güven
Tarih : 28/04/2016

Aldığınız hizmet ile alakalı geri dönüş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanın. Teşekkürler.