Bodrum Hastane Odası Süsleme

, Papiş Aktüel, Yorum Yok

Bodrum Türkiye’nin Tatil Cenneti
Masmavi Renginde Tarihten beri gelen Mimari yapısı Beyaz evleri ve bu evleri süsleyen begonvil çiçekleri ile masalları anlatan bir yaşam yeri.Son bir çok şehir özellikle İstanbul’dan aldığı göç ile daha kalabalık hale gelmeye başladı.
Bu doğrultuda insan ihtiyaçları için gelişmeye başladı. Türkiye’nin önemli markaları Bodrum’a Şube açmaya ve hizmet vermeye başladılar.
Bir çok Avm hizmet vermeye başladı.Evet Alışveriş merkezi orada yaşayan bazı kesimleri için çok sevilmese de önemli markaların toplandığı bir nokta haline geliyor

Midtown Alışveriş Merkezi
Oasis Bodrum
Karia Port Avm
Avenue Bodrum AVM
Palmarina Bodrum AVM
Turgutreis D-Marin Avm

Bu lokasyonlarda bebek alışverişi için gezen Annelere rastlayabiliyoruz.Tabi ki bu doğrultu da özel hastaneler de Bodrum da hizmet vermeye başladı. Acıbadem Bodrum Hastanesi 2010 Yılında hizmete girdi.Bodrum’da Doğum yapan anneler için iyi bir alternatif oldu.
Marmaris,Fethiye,Milas ve İzmir’de ki anneler içinde
Hastane alternatifi olmaya devam ediyor.2018 Yılında ise Özel Bodrum Hastanesini Satın alan Koç Grubu Amerikan Hastanesi ile Bodrum’un marka değerine değer kattı.

Acıbadem Bodrum Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum biriminde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Prof. Dr.  M.MURAT NAKİ
Doktor CEMİLE ALÇAY
Doktor SÜLEYMAN ENDER DÖLEN
Doktor TAHİR ATEŞ

Bodrum Amerikan Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Dr. Vedat Özerdoğan
Doç. Dr. Kemal Göl
Dr. Alp Nuhoğlu

Papiş Baby Firması olarak Doğum Hediyelikleri,Bebek Çikolataları,Hastane Kapı Süsü,Doğum Fotoğraf Çekimi,Baby Shower ve Hastane Odası Süsleme,Mevlüt Şekerleri, hizmeti vermekteyiz.

Bu hizmeti ürünleri kargo ile göndererek, Fotoğraf çekimini de randevulu olarak gerçekleştirmekteyiz.

Ekim Ayı itibariyle Bodrum’da mağaza olarak da hizmet vermeye başlayacağız.

 

Görüşmek üzere

Doğum Organizasyon Sadece Çikolata mı?

, Papiş Aktüel, Yorum Yok

Doğum Organizasyonu diğer organizasyon türlerinden ayıran ise saati günü belli olmayan bir hazırlık türü olmasıdır. Bu nedenle herkesin yapmaya cesaret etmediği bir iş koludur. Tabi ki  hazırlıklarınızda kapı süsünden çikolata kadar her şeyin tasarım ve işçiliği çok önemli ama asıl önemli olan ani bir doğumda size hissettirmeden en hızlı bir şekilde hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi. Bu nedenle hazırlıklarınızda Kurumsal Kimlik çatısı altında firmaları tercih etmeniz size kendinizi rahat hissettirir. Unutmayın ki organizasyon paketini seçtiğinizde sadece ikram,süsleme değil sizinle birlikte son 1 ayınızda gece gündüz hazır olan kişiyi de seçmiş oluyorsunuz.

Semih Şentürk 2. kez Papiş Baby Tercih Etti

, Papiş Aktüel, Yorum Yok

Fenerbahçe’nin golcü oyuncusu Semih Şentürk ikinci kez baba oldu. Semih-Pınar Şentürk çifti sabah saatlerinde 3,5 kilo ve 50,5 cm doğan kızlarına Ada ismini verdi. Şentürk çifti 07.07.2007 tarihinde ilk çocukları Naz’ın Acıbadem Kadıköy Hastanesi’ndeki doğumunda ve bu doğumda da hem fotoğraf hemde Doğum Organizasyonunda Papiş Baby tercih ettiler. Tüm aileye mutluluklar diler teşekkür ederiz.

Baby Shower - Papis Baby - Hastane Odası Süsleme - Doğum Organizasyonu

Azade Balkaner Özsoy Anne Oldu

, Papiş Aktüel, Yorum Yok

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Azade Balkaner Özsoy four seasons bosphorus otelde Baby Shower düzenledi.
Bu organizasyon için süsleme ve fotoğraf çekimlerinde firmamızı tercih etti.

Kendisi ve davetlilerin memnuniyetle bizleri mutlu ettiler. Aile 10 gün sonra doğuma daha bir ay varken Amerikan Hastanesinde  Ahmet bebeği kucaklarına aldılar.Bu ani doğumda kısa bir sürede Hastane oda süslemelerini de kusursuzca hazırladık. Aileye bebekleriyle bir ömür sağlıklı günler dileriz.

Slaven Biliç Kızı Sofia Doğum Organizasyonu İçin Bizi Tercih Etti

, Papiş Aktüel, Yorum Yok

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ve sevgilisi Ivana Deldjum‘un bir kız bebekleri dünyaya geldi.
Mütevazi tavırları ile tüm spor dünyasının tanır. Doğum organizasyonuda bu yönde gerçekleşti. Biliç tüm organizasyonu kandillideki villasında yaptırdı. Misafirlerini daha çok evde ağırlayan aile bu organizasyonda bizleri tercih ederek bizi de onurlandırdılar.

İbrahim Tatlıses Baba Oldu

, Papiş Aktüel, Yorum Yok

İbrahim ve Ayşegül  Tatlıses 09 Nisan 2013 tarihinde saat 01:00 de 12 saat beklemenin ardından baba oldu. Prof Dr. Bülent TIRAŞ tarafından gerçekleştirilen doğumda tüm organizasyon Papiş Baby tarafından gerçekleştirilmiştir.Doğum fotoğrafları Papiş Baby Photo firmamızın fotoğrafçısı Derya Tarakçı tarafından çekilmiştir.İbrahim beyin kızı Elif Ada’yı gördüğü ilk andaki gözyaşları unutamadığımız doğum anlarından biriydi. Elif Ada ve ailesine ömür boyu sağlıklı günler dileriz.

Cem Yılmaz Baba Oldu

, Papiş Aktüel, Yorum Yok

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun 02.08.2012 Perşembe 08:20’de oğulları Kemal’i kucaklarına aldı.
Acıbadem Maslak Hastanesinde Prof. Dr. Cihat Ünlü gerçekleştirilen doğumda hastanenin kral dairesi diye adlandırılan odanın süsleme organizasyonu Papiş Baby tarafında yapıldı. Kemal bebek ve ailesine sağlıklı ömürler dileriz.