Kredi Kartına 3 taksit

, Papiş Organizasyon, Yorum Yok

Doğuma hazırlanan ailelerin bütçelerini rahatlatmak için Papiş Baby ‘den yeni bir kampanya.
30Temmuz tarihine kadar

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Cardfinans, Hbsc

Kredi kartlarına
peşin fiyatına 3 taksit uygulamaktayız.

Ayrıca 500 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir

kredi kartı kampanya

Ayrıca isteyen müşterilerimiz 3 taksit üzerinde 12 taksite kadar vade farkı ödeyerek alışverişlerini rahatça yapabilirler.

 

 	
	
Doğum Organizasyonu İçin Hediyelik Ürünlere Nasıl Ulaşılır?

Doğum Organizasyonu İçin Hediyelik Ürünlere Nasıl Ulaşılır?

, Papiş Organizasyon, Yorum Yok

Doğum organizasyonu, bebeğinin dünyaya gelmesini bekleyen her anne adayının özenerek düzenlediği organizasyonlardır. Bu tür organizasyonlarda annenin yardımcısı olarak doğum organizasyonu firmaları profesyonel destek vermektedir.

Annenin doğum yapmasının ardından en önemli konu, hastane odasının süslenmesidir. Doğan bebeğin cinsiyetine göre hazırlanacak konsept, annenin bebeğinin dünyaya gelişini kutladığı en güzel anları içinde saklamaktadır.

Papiş Baby, anne adaylarının bu en güzel anında, sunduğu profesyonel hizmet sayesinde, hastane odası süsleme organizasyonu yanında doğum organizasyonu hediyelik ürünleri ile de profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Bebek Çikolataları için Hangi Alternatifler Vardır?

Papiş Baby, yeni doğan bebeğinizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş isme özel hazırlanmış, yenidoğan bebek çikolataları ürünlerini sunmaktadır. Bebeğinizin ismi belli ise yapacağınız tek şey, kaliteli ve profesyonelce hazırlanmış çikolata ürünlerimizden tercih etmektir.

Bebek çikolataları alternatifleri:

 • Ayıcıklı çikolata
 • Ayıcıklı çikolata kahverengi
 • Ayıcıklı isimli çikolata
 • Ayıcıklı ve yıldızlı çikolata
 • Balonlu ayıcıklı çikolata
 • Bebek çikolatası
 • Bej ayıcıklı çikolata
 • Bulut bebek çikolatası

Sayılan bebek çikolataları alternatiflerinden sadece birkaç tanesini burada görebileceğiniz ürünlerimizde, birbirinden farklı tasarımları, www.papisbaby.com sayfamızda inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Doğum Sonrası Bebek Hediyeliklerine Nasıl Ulaşılır?

Doğum sonrası anne ve bebeğini görmek isteyen konuklar için hastane odası süsleme organizasyonu ile sunulan hizmetlerden yararlanılmaktadır. Profesyonel firmalar tarafından yapılan bu organizasyonlarda, konsepte uygun olarak bebek hediyelikleri, organizasyonun bir parçası olarak sunulmaktadır.

Bebek hediyelikleri alternatifleri:

 • Bambu Çubuklu Oda Kokusu
 • Şeker Kutuları
 • İsimli lavanta kesesi
 • İsimli şeker kutusu
 • Tasarımlı mum hediyelik
 • Atlı Karınca Dönencesi
 • Nakışlı Lavanta Kesesi
 • Ayıcıklı şeker kutusu

Papiş Baby, bebeğinizi ve sizi görmek için hastane odasına gelen ziyaretçileriniz için, hediyelik ürünlerle en kaliteli ve profesyonel karşılamayı yapmaktadır.

İlk Yaş Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Bebeğiniz 1 yaşına bastı ve hayatının ilk yaş gününü kutlamak için bir organizasyon gerekli. Papiş Baby, kızınız ya da oğlunuz için, akıllardan silinmeyecek ilk yaş doğum günü organizasyonu için profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Bebeğinizin ilk yaş gününde hem arkadaşları hem de kendisi için unutulmayacak bir parti hazırlamak istemez misiniz? Bunun için Papiş Baby ekibini aramanız yeterlidir. Şekerlemeler, konsepte uygun süsleme ve pasta ve hediyelikler ile hem siz hem de çocuğunuz en güzel doğum günü partisinde gönlünce eğlenir.

Çocuğunuzun ilk yaş partisinde, gönlünce eğlenmesi için Papiş Baby, bir telefon kadar yakınınızda. Hemen arayın ve çocuğunuzun en güzel ilk yaş partisini unutulmaz kılın.

Doğum Organizasyonu İçin Profesyonel Destek Nereden Alınır?

Doğum Organizasyonu İçin Profesyonel Desteğin önemi

, Papiş Organizasyon, Yorum Yok

Doğum organizasyonu, insan hayatının her safhasında olabilir bir faaliyettir. Ancak bir bebeğin doğumuna tanıklık etmek, o minik canlının dünyaya ilk sesini verdiğini duymak, değişilmez bir mutluluktur.

Bir doğum organizasyonu, profesyonel destek ile tam bir şölene dönüşmektedir. Ailelerin doğum telaşı içinde hatırlamayı unutacakları birçok ufak ayrıntı, profesyonel doğum organizasyonu sayesinde hiçbir detay kaçırılmadan düzenlenmektedir.

Doğum olacağı zaman bir hastane odasının süslenmesi, bebek yaşını doldurduğunda bir yaş günü organizasyonu düzenlemek, profesyonel bir ekip tarafından yapıldığında, her türlü detayı da beraberinde getirmektedir.

Hastane Odası Süsleme Organizasyonu Nedir?

Hastane odası süsleme, doğum sonrasında, anneye moral ve motivasyon aşılamak, anne ve aileye destek olmak amaçlı yapılan organizasyonlardır. Anne, baba ve ailelerin doğum telaşı içinde yapmayı unutabilecekleri birçok detay olmaktadır.

Böyle mutlu bir anın, ufak detayların unutulmasıyla gölgelenmesi ise, kimsenin isteyebileceği bir durum değildir. Bu yüzden birçok kişi, hastane odası süsleme organizasyonu ile, en ufak detayların bile gün yüzüne çıkmayacağı bir hizmet almaktadır.

Hastane Odası Süsleme Nasıl Yapılır?

Hastane odasının süslemesi, bebeğin cinsiyeti ve annenin isteğine göre hazırlanmaktadır. Anne ve bebeğin kullanacağı tüm ürünler, Papişbaby farkıyla konsepte uygun olarak düzenlenirken, bebeği ve anneyi ziyarete gelen konuklara da şık ikramlıklar sunulmaktadır.

Papişbaby; standart paket, panolu paket ve VIP paket ayrıcalıklarıyla, anne ve bebeğine en uygun hastane süslemesi ile beraber, konukların da en iyi şekilde ağırlanmasında öncülük etmektedir.

Papişbaby, bu mutlu anı doğum fotoğrafı hizmeti ile süsleyerek, müşterilerinin en mutlu anına tanıklık etmektedir.

Hastane Süsleme Organizasyonunda Hangi Malzemeler Kullanılır?

Bebeğin gelişinin kutlandığı ve gelen misafirleri en iyi şekilde karşılama organizasyonları olarak bilinen hastane süsleme organizasyonları, birçok farklı etkinliğin aynı anda yapılabileceği organizasyonlardır. Bir hastane odasının süslenmesinde birbirinden farklı materyaller kullanılmaktadır.

 • Bebek yatağı
 • İsme özel hediyelikler
 • İsme özel kapı süsleri
 • Misafirlere sunulacak ikramlıklar
 • Misafirlerin duygularını yazacakları anı defteri
 • Takı ve süs yastıklar
 • İsme özel ikram çantası
 • Loğusa şerbeti
 • Fotoğraf çekimi
 • Video çekimi
 • Profesyonel Balon süslemesi
 • Çikolatalar
 • Abajur ve yapay çiçekler
 • Dekoratif cam masalar
 • Mum ve şamdanlar
 • İsme özel tasarımlı çikolatalar

Papişbaby, sunduğu üç farklı paket sayesinde, ailelerin bütçesine uygun olarak hastane odası organizasyonu düzenlemektedir. İsteyen aileler, hayatlarına yeni katılacak bebekleri için en mutlu anlarını profesyonel şekilde belgelemek istediklerinde profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Bebeğinizin dünyaya gelmesini en farklı şekilde kutlamak ve bu anı sevdiklerinizle paylaşmak için Papişbaby ayrıcalığını tercih edebilir, profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğinizin yaşını doldurduğunda bu güzel anı belgelemek ya da özel günleriniz için hazırlanan hediyelik ürünler yazımızı inceleyebilirsiniz.

Baby Shower Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Baby Shower Organizasyonu Nasıl Yapılır?

, Papiş Organizasyon, Yorum Yok

Yetişkinlerin düzenledikleri partilerin yanında günümüzde artık anne adayları ve doğacak bebekleri için de partiler düzenlenmektedir. Bu partilerin en güzeli ve heyecanlısı baby shower organizasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Baby shower, annenin doğumuna kısa süre kaldığında, annenin morale ve desteğe ihtiyacı olduğu düşünülerek, manevi destek amaçlı yapılan bir eğlence organizasyonudur.

Anne adayının “bebeğe hazırlanması” ya da “bebek partisi” olarak da adlandırılan baby shower organizasyonu nasıl yapılır konusunda annelerin, çok da fazla düşünmesine gerek kalmadı.

Aileye yeni katılacak bir bebek için parti düzenlenmesinin amacı, anne adayının ve gelecek konukların eğlenceli vakit geçirmesidir. Bebek partisi, anne adayının beğenisine göre ev ortamında olabileceği gibi, isteğe bağlı olarak farklı bir mekân seçilerek de yapılabilir.

Baby Shower Organizasyonu Doğumdan Ne Kadar Önce Yapılır?

Baby, shower organizasyonları, annenin manevi desteğe ihtiyacı olduğu düşüncesiyle yapılan organizasyonlardır. Amaç annenin moralini yüksek tutmak ve doğuma hazırlamaktır.

Genellikle baby shower zamanı, doğuma 1-2 ay kala yapılmaktadır. Ancak bu kesin bir tarih olmamakla beraber, annenin kendini rahat ve iyi hissettiği her tarihte yapılabilecek bir organizasyondur.

Baby Shower Partisinde Neler Olmalıdır?

Baby shower partisi, anne adayının isteğine göre düzenlenir. Parti düzenlenirken, evde mi yoksa farklı bir mekânda mı yapılacağı belirlenmelidir. Farklı bir mekânda düzenlenecek bir bebek partisi organizasyonu için bütçenin belirlenmesi gereklidir.

Baby shower partisi için yapılacaklar:

 • Parti süslerinin ve sunulacak ikramların belirlenmesi
 • Ev ortamında yapılacaksa; konukların oturması gerekli olan tüm materyaller hazırlanmalıdır.
 • Partinin farklı bir mekânda olması durumunda, ailenin ve gelecek konukların seçeceği konsept belirlenerek, mekân bu dizayna göre düzenlenmelidir.
 • Parti süsleri; süsleri hazır olabileceği gibi, anne adayının kendisi de hazırlayabilir.

Baby shower partisi süsleri içinde; balonlar, isimlerin yazılı olacağı biblolar, duvar resimleri, komik gözlükler, bebeğin cinsiyetine göre renk tonlamasıyla hazırlanacak süsler olmaktadır.

Baby Shower Partisinde Sunulacak İkramlar Neler Olmalıdır?

Baby shower partisinin en önemli konularından birisi, konuklara verilecek ikramlardır. Baby shower ikramları arasında, genellikle hamur işleri olmaktadır. Bunun yanında pasta ve kekler, kurabiye ve poğaçalar bulunur.

Anne adayı ve anne adayının yakınları tarafından gerekirse farklı ikramlıklarla da partide verilecek zengin bir ikram menüsü hazırlanabilmektedir. Baby shower partilerinde en önemli ikramlık, dünyaya gelmesi beklenen bebeğin pastasıdır.

Bebeğin pastası ayrı bir özenle hazırlanır. Süslemesinden, tasarımına, pastanın büyüklüğüne kadar her türlü ayrıntı düşünülerek, parti konseptine uygun pasta hazırlanır.

Papiş Baby, anne bebek arasındaki en büyük bağlardan biri olacak bu partide, annenin içine sinmesi açısından birçok farklı ayrıntıyı da parti içine katar. Anne ve bebeğine mesajlar, temaya uygun süslemeler ve hediyelikler de parti içinde, gelecek misafirlere sunulmaktadır.

Baby shower partisinin en göz alıcı noktalarından biri, sunulacak hediyelerdir. Bebeğe özel oyuncaklar, el yapımı süs eşyaları da partinin konseptine uygun olarak en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmaktadır.

Baby shower kıyafetleri ise, anne adayının ve dünyaya gelecek bebeği için özel hazırlanmış rengarenk kıyafetlerdir. Annenin arzusuna göre pullu, işlemeli ya da partinin temasına uygun kıyafetler, sade ama şık bir tasarımla, partide sunulmaktadır.

Papisbaby, profesyonel baby shower organizasyonlarınız için her zaman yanınızdadır. Doğacak bebeklerinize en güzel hediyelikler için süsleme ve organizasyonlar yazımıza bakabilirsiniz.