Doğum organizasyonuna ne kadar önceden karar vermeliyim?

Hamilelik süresince 40 gün önceden rezervasyonunuzu yaptırmanız doğru tercihtir. Çünkü tüm doğum şekillerinde (sezertan, normal, epidural) ani doğum durumu geçerlidir. Bu nedenle 10 gün organizasyonun hazırlığı sürüyor, bir ay kala tüm ürünlerinizin hazırda ve sizi bekliyor olması gerekiyor.

Paketlerde değişiklik yapma ve konsept konusu?

İkram paketinde;

 • Kapı süslerinde 450 TL olanlar pakete dahildir. Farklı model seçilememektedir.

Standart pakette;

 • Hediyelik ve Çikolata sayısını ekstra ücretle arttırabilirsiniz.
 • Hediyeliklerde 18 TL Kapı Süslerinde 450 TL Çikolatalarda 12 TL olanlar Pakete dahildir.Model değişikliğinde fark alınır.
 • Müşterilerimizin hepsi şerbet tercih etmediği için Lohusa şerbeti paket dışı tutulmuştur. +300 TL ile  ayna sunum stantı üzerine şerbet çeşmesi, bardakları ve 3 litre şerbet ile sunulmaktadır.

Panolu Masa   ;

 • Hediyeliklerde 18 TL Kapı Süslerinde 400 TL olanlar paket dahildir. Model değişikliğinde fark alınır.
 • Cupkek, Popkek, Beze Kulesi, Pasta, Makaron Kulesi, Cookie gibi patisserie ürünleri ekstra alabilirsiniz.
 • Masa arkasına balon dalgası hizmeti alabilirsiniz.
 • Müşterilerimizin hepsi şerbet tercih etmediği için Lohusa şerbeti paket dışı tutulmuştur. +300 TL ile  ayna sunum stantı üzerine şerbet çeşmesi, bardakları ve 3 litre şerbet ile sunulmaktadır.
 •  

Vip Paket pakette  ;

 • Cupkek, Pasta, Makaron Kulesi, Cookie gibi patisserie ürünleri ekstra olarak alabilirsiniz.
 • Tüm müşterilerimiz şerbet tercih etmediği için lohusa şerbeti paket dışı tutulmuştur.+300 TL ile ayna sunum stant üzerine şerbet çeşmesi, bardakları ve 3 litre şerbet ile sunulmaktadır.
Çikolata ve şekerler hangi markalar?

Şeker ve çikolata ürünlerimizi ülkemizin konusunda en bilinen markası Melodi ile çalışıyoruz.

Patisserie Masası (Pastane Masası)

Bazı organizasyonlarda “Hediye” vermek istemeyen veya hediyenin yanında masanın daha gösterişli olmasını isteyen müşterilerimiz. Beze Kulesi, Makaron Kulesi, Pop Kek, Cupkek, Popkek sunumlar tercih edebilirler.

Ani olarak doğumum olması durumunda ne kadar zamanda geliyorsunuz?

Doğum fotoğrafı bölümümüzde 24 saat hizmet vermekteyiz. Hastane odası süsleme  bölümünde ise gündüz hizmet vermekteyiz. Gece gerçekleşen ani doğumunuzda ertesi gün saat 11:00 gibi odanızı hazırlıyoruz. Gece doğum olduğunda sabah 08:00 itibariyle bize haber verebilirsiniz.

(Tarihi net olan doğumların odalarını 1 gün önce akşamdan hazırlıyoruz)

Hangi illerde hizmet veriyorsunuz?

Doğum Organizasyonu konusunda İstanbul ve Kocaeli de hizmet vermekteyiz. Diğer illerde yol ve konaklama ücreti ile  hizmet vermekteyiz. Kapı Süsü, Hediyelik, Çikolata gibi ürün alımlarında tüm şehir ve ülkelere kargo ile göndermekteyiz.

Ödeme koşulları nelerdir

Doğuma eğer son bir ayınız varsa rezervasyonlarda ödemenin tamamını alıyoruz. Çünkü 1 hafta içinde hazırlıklarınız yapılıyor ve kalan 3 hafta doğumun aniden olması durumunda hazır olarak bekleniyor. Eğer rezervasyon yaptırdığınızda daha çok süre varsa mesela 3 ay o zaman %50 alınıp kalan %50 bir ay kala olarak iki seferde alınmaktadır.

Web sayfasını neden bilgisayar veya tabletten incelemeliyim?

Sitemiz doğuma hazırlanan aileleri bilgilendirmek ve görsel katalog olarak seçim yapmalarını sağlayan bir sayfadır. Mobil siteler genelde alışveriş üzerine yapıldığı için biz her sayfayı görmenizi gerek ürün gerek bilgilendirme sayfalarını incelemenizi istiyoruz. Hamilelik uzun bir sürede geçtiği için ailelerin vakit bulacağını düşünerek sitemizi mobil uyumdan çok bilgisayar veya tabletten incelemenize uygun tasarlıyoruz.

Hastanelerde Organizasyon kurulumunu ne zaman geri alıyorsunuz

Hastanelerde en uzun kalınan doğumlar “Sezeryan Doğumlardır” (Genelde 2 gece - 3 gün). Bu doğumlarda 2. günün akşamı 21:00-22.00 arası toplama yapılır.