Doğum organizasyonuna ne kadar önceden karar vermeliyim?

Hamilelik süresince 40 gün önceden rezervasyonunuzu yaptırmanız doğru tercihtir. Çünkü tüm doğum şekillerinde (sezertan, normal, epidural) ani doğum durumu geçerlidir. Bu nedenle 10 gün organizasyonun hazırlığı sürüyor, bir ay kala tüm ürünlerinizin hazırda ve sizi bekliyor olması gerekiyor.

Paketlerde değişiklik yapma ve konsept konusu?
 •  

Standart pakette;

 • Hediyelik ve Çikolata sayısını ekstra ücretle arttırabilirsiniz.
 • Hediyeliklerde 18 TL Kapı Süslerinde 450 TL Çikolatalarda 10 TL olanlar Pakete dahildir.Model değişikliğinde fark alınır.
 • Müşterilerimizin hepsi şerbet tercih etmediği için Lohusa şerbeti paket dışı tutulmuştur. +300 TL ile  ayna sunum stantı üzerine şerbet çeşmesi, bardakları ve 3 litre şerbet ile sunulmaktadır.

Sılver Paket   ;

 • Hediyeliklerde 18 TL Kapı Süslerinde 450 TL olanlar paket dahildir. Model değişikliğinde fark alınır.
 • Cupkek, Popkek, Beze Kulesi, Pasta, Makaron Kulesi, Cookie gibi patisserie ürünleri ekstra alabilirsiniz.
 • Masa arkasına balon dalgası hizmeti alabilirsiniz.
 • Müşterilerimizin hepsi şerbet tercih etmediği için Lohusa şerbeti paket dışı tutulmuştur. +300 TL ile  ayna sunum stantı üzerine şerbet çeşmesi, bardakları ve 3 litre şerbet ile sunulmaktadır.
 •  

Vip Paket pakette  ;

 • Cupkek, Pasta, Makaron Kulesi, Cookie gibi patisserie ürünleri ekstra olarak alabilirsiniz.
 • Tüm müşterilerimiz şerbet tercih etmediği için lohusa şerbeti paket dışı tutulmuştur.+300 TL ile ayna sunum stant üzerine şerbet çeşmesi, bardakları ve 3 litre şerbet ile sunulmaktadır.
Kargo Paket nedir ? Ürün seçimleri nasıl yapılır

Kargo Paket İstanbul Dışı veya Yurtdışında Doğum organizasyonu planlayan müşterilerimiz için gönderebilecek ürünlerden oluşturulan pakettir. Müşterilerimize ilave istekleri konusunda elimizden geldiği kadar destek olmaktayız. Kapı Süslerinde 450 TL  Hediyeliklerde 18 TL Çikolata da 10 TL olanlar pakete dahildir.Bu fiyatların dışında ürün alanlar aradaki farkı ekstra ödemektedir.

 

Çikolata ve şekerler hangi markalar?

Şeker ve çikolata ürünlerimizi ülkemizin konusunda en bilinen markası Melodi ile çalışıyoruz.

Patisserie Masası (Pastane Masası)

Bazı organizasyonlarda “Hediye” vermek istemeyen veya hediyenin yanında masanın daha gösterişli olmasını isteyen müşterilerimiz. Beze Kulesi, Makaron Kulesi, Pop Kek, Cupkek, Popkek sunumlar tercih edebilirler.

Ani olarak doğumum olması durumunda ne kadar zamanda geliyorsunuz?

Doğum fotoğrafı bölümümüzde 24 saat hizmet vermekteyiz. Hastane odası süsleme  bölümünde ise gündüz hizmet vermekteyiz. Gece gerçekleşen ani doğumunuzda ertesi gün saat 11:00 gibi odanızı hazırlıyoruz. Gece doğum olduğunda sabah 08:00 itibariyle bize haber verebilirsiniz.

(Tarihi net olan doğumların odalarını 1 gün önce akşamdan hazırlıyoruz)

Organizasyon paketleri için hangi illerde hizmet veriyorsunuz?

Doğum Organizasyonu konusunda İstanbul ve Kocaeli de hizmet vermekteyiz. 

Ödeme koşulları nelerdir

Doğuma eğer son bir ayınız varsa rezervasyonlarda ödemenin tamamını alıyoruz. Çünkü 1 hafta içinde hazırlıklarınız yapılıyor ve kalan 3 hafta doğumun aniden olması durumunda hazır olarak bekleniyor. Eğer rezervasyon yaptırdığınızda daha çok süre varsa mesela 3 ay o zaman %50 alınıp kalan %50 bir ay kala olarak iki seferde alınmaktadır.

Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ettirmek isterseniz ödeme iadesi yapılmamaktadır! Bir aydan daha fazla sürede iptal etmeniz durumunda toplam tutarın %50'si iade edilmektedir.

Hastanelerde Organizasyon kurulumunu ne zaman geri alıyorsunuz

Hastanelerde en uzun kalınan doğumlar “Sezeryan Doğumlardır” (Genelde 2 gece - 3 gün). Bu doğumlarda 2. günün akşamı 21:00-22.00 arası toplama yapılır.